Žehlící prkno VILEDA Viva Express Eco

• zasuvka
    • drzak snury zehlicky
    • nastavitelna vyska
    • prijemny potah prkna

Pouzivani tohoto zehliciho prkna je velmi jednoduche. Snadno se s nim manipuluje, neni tezke a je stabilni.
    Zehlici plocha je dostacujici i na vetsi kusy pradla (napr. osusky). Zehleni kosili je prekvapive snadne diky dobre tvarovane spicce prkna.
    Diky zasuvce na zehlicim prkne uz nepotrebuji dalsi prodluzovaci snuru do elektriky.
    Drzak snury zehlicky je skvely pomocnik a diky nemu uz snura od zehlicky neshrnuje jiz vyzehlenou cast odevu (ci jinych zehlenych veci).
    Malinko mi pri nakupu chybel vyber vzoru nebo alespon barvy potahu, ale to je velmi individualni a proto to nedavam do hodnoceni proti.

Celkove jsem s timto produktem velmi spokojena.

• Velka zehlici plocha
    • Dobre materialy
    • Na svou velikost rozumna vaha
    • Nozicky klouzou po plovouci podlaze, pri zehleni cele prkno tancuje po mistnosti - podobny problem jsme meli i se starym prknem, ocekavala bych, ze to Vileda bude mit vymyslene lepe
    • Kabel zehlicky se velmi casto skripne mezi zehlici plochu a drzak zehlicky
    • kratky kabel zasuvky

Priplaceli jsme si za prkno od znackoveho vyrobce, ale stejne vlastnosti maji i prkna vyrazne levnejsi.

Rozměry prkna

• Odkládací plocha: ANO
  • Rozměr žehlící plochy (cm): 120 x 38
  • Prodlužovačka a el.zásuvka: ANO
  • Maximální výška (cm): 97

Stabilní a bezpečné žehlicí prkno značky Vileda s žehlicí plochou 120 x 38 cm a s kvalitním bavlněným potahem. Odkládací plocha na žehličku. S pohyblivým držákem kabelu a elektrickou zásuvkou pro komfortní žehlení.

• Žehlící plocha: 120 x 38 cm
  • Bavlněný výborně padnoucí vrchní potah
  • Perforace dobře propouští páru a prádlo přitom zůstane suché
  • Neklouzavý povrch koncovek nohou

• zasuvka
    • drzak snury zehlicky
    • nastavitelna vyska
    • prijemny potah prkna

Celkove jsem s timto produktem velmi spokojena.

• Velka zehlici plocha
    • Dobre materialy
    • Na svou velikost rozumna vaha
    • Kabel zehlicky se velmi casto skripne mezi zehlici plochu a drzak zehlicky
    • kratky kabel zasuvky

• stabilní
    • nevím

dali jsme ho dceři na vánoce a nestěžuje si na nic

• , zakoupeno v EVA.cz

• Kvalita

Spokojenost

• , zakoupeno v MALL.CZ

Díky, OK.

• , zakoupeno v EVA.cz

• Velká žehlící plocha
    • Vysoká poloha prkna
    • Horší materiál použitý na odkládací plochu pro žehličku a na zásuvku s anténou
    • Kratší přívodní šňůra

Na prkně se mi žehlí moc dobře, 95 cm výšky je pro 170 cm vysokou postavu akorát. Potah neklouže a je trochu měkčí, takže je potřeba pečlivě narovnat každý kousek prádla, ale nemám s tím ani jako "průměrně šikovný žehlič" problém.
    Trochu zklamáním bylo provedení odkládací plochy pro žehličku, která je zhotovená z pružného plechu a když má člověk na anténě zavěšenou šňůru od žehličky, je vidět, jak se s každým pohybem antény ten plech prohýbá. Ničemu to zatím nevadí, ale působí to aušusově.
    Také vodící anténa pro drát od žehličky je trochu odfláknutá, měli jsme doma kdysi podobnou a ten plastový konec na přichycení šňůry vypadal jako kolíček na prádlo s pružinkou, kdežto tady je to jen plastový výlisek bez pružinky, takže dá práci tam šňůru narvat a pak tam nedrží tak dobře. Na opačném konci je anténa spojená se zásuvkou, která drží jen na plastových packách, o něž se trochu bojím, aby se neulomily.
    Jo a taky je dost krátká přívodní šňůra (odhadem 1,5 m), takže jestli se jako já těšíte, že nebudete muset s novým prknem vytahovat prodlužovačku, poohlédněte se jinde.
    Suma sumárum, je vidět, že výrobce chtěl ušetřit, kde se dá, aby to ještě fungovalo, tak jak má. Nicméně v porovnání s cenami ostatních výrobků je to pochopitelné.
    Poměr kvalita/cena je tedy uspokojující, prkno můžu pro rekreační žehliče, jako jsem já, doporučit. Vybírat znova, tak si možná koupím totéž prkno, ale bez zásuvky.

• , zakoupeno v 4home.cz

• velikost (šíře)
    • nestabilní, nožičky kloužou po hladkých podlahách (plovoucí podlaha, dlažba)

nevyplatí se do něj investovat

stabilní, lehké, kvalitně zpracované

• Stabilní konstrukce
    • Pro mě více než dostačující žehlící plocha
    • Kvalitní povrch, který výborně propouští páru
    • Lehce nastavitelná výška s bezpečným zámkem
    • Držák kabelu se zásuvkou
    • Rychlé uskladnění

Prkno jsem měl vyzkoušené, takže jsem šel najisto. Ještě jsem dokoupil potah Express Premium 2v1 a žehlení není pro mne opravdu žádný problém. Tento výrobek mohu stoprocentně doporučit.