Žehlicí prkno Philips GC240/25

• dobrá stabilita
    • dětská pojistka
    • krásně se vejde parní generátor
    • velká žehlící plocha

Trochu mě zklamaly při žehlení košil tzv. křidýlka, když je totiž použijete, tak jsou o trochu níž než žehlící plocha samotná, což při žehlení docela zavazí a špatně se přes tu nerovnost žehlí. Je fakt, že jsem toto prkno právě kvůli lehčímu žehlení košil kupovala, takže jsem docela zklamaná. Věšák na ramínka je celkem fajn, chce si na to zvyknout.

• Prkno je stabilní

8.842 kg
Maximální výška
94 cm

Žehlící prkno Philips GC240/25 pro parní generátory

Multifunkčí žehlící prkno Philips GC 240/25 pro parní generátory se systémem ShoulderWing pro nejjednodušší žehlení košil.

Žehlící prkno Philips Easy 8 = 8 chytrých řešení

Systém ShoulderWing pro jednoduché žehlení košil.

Vícevrstvý potah pro dokonalé klouzání při žehlení.

XL rozměr pro pohodlné žehlení rozměrných kusů prádla.

Integrovaná vodící anténa pro přívodní šňůru či hadici.

Integrovaný držák na zavěšení vyžehleného prádla.

Integrovaný košík pro uložení drobných věcí.

Velká odkládací deska vhodná pro parní generátor.

Dětská a přepravní pojistka.

Jedinečný systém Philips ShoulderWing

Tento inovativní systém umožňuje snadné žehlení košil.

Konec prkna je opatřen dvěma sklápěcími křídly, které lze podle potřeby vysouvat nebo zasouvat.

Tvar rozložených křídel je navržen tak, aby kopíroval střih košile.

Žehlící prkno Philips GC 240/25 pro komfortní žehlení

Potah ze 100% bavlny s vrstvou pěny a plsti pro pohodlný a hladký povrch.

Paropropustná žehlící deska o rozměru 120 x 45 cm umožňuje rychlejší žehlení větších kusů prádla.

Integrovaná vodící s možností uchycení pro leváky nebo praváky nadzvedává parní hadici a brání tak kontaktu se žehleným materiálem a jeho následnému pomuchlání.

Tvarovaný držák zabudovaný do odkládací desky umožňuje zavěšení ramínek s vyžehleným oblečením.

Vysouvací košík pod žehlící deskou umožňuje odkládání drobných věcí (mobil, ovladač...).

Velká odkládací plocha o rozměru poskytuje dostatečný prostor i pro parní generátor.

Dětská pojistka zabraňuje nechtěnému složení prkna, přepravní pojistka naopak nechtěnému rozložení.

Philips Easy 8 se stabilní konstrukcí

Stabilní rám tvoří trubky z pevného kovu s práškovou úpravou.

Křížová konstrukce s nastavitelnou výškou 70 - 94 cm v šesti polohách.

Ochranné protiskluzové krytky umístěné na spodní části nohou zabraňují nechtěnému posouvání prkna a poškození podlahy.

Parametry žehlícího prkna Philips GC 240/25 Easy 8

• Výška: 160 cm
  • Šířka: 45 cm
  • Hloubka: 8 cm

3zákazníci nedoporučují produkt

• Prkno je velké, široké, naprosto stabilní. Po přečtení některých recenzí jsem byla překvapená. Prkno není ani křivé, ani nestabilní, odkládací plocha na parní stanici se neprohýbá a žádná voda mi z prkna neodkapává ani při nastavení největšího množství páry. Jsem spokojená.
    • Nemám, co bych vytkla

Některé e-shopy mají u fotografie prkna i anténu na šňůru od žehličky a přívěsné pouzdro ( třeba pro ovladač od televize či mobil- což naštěstí nepotřebuji). Prkno jsem koupila bez antény a přívěsného pouzdra, prostě to v balení nebylo a ani nebylo v e-shopu uvedeno jako příslušenství. S anténou jsem nikdy nepracovala, tak že mi ani nechybí. Prkno je skvělé, ale také hodně drahé, ale nelituji.

• , zakoupeno v MIXTON.CZ

• krásně se vejde parní generátor
    • velká žehlící plocha

• Velká plocha žehlicího prkna
    • Ulehčení žehlení košilí
    • Velká plocha odkládacího prostoru na žehličku
    • Držák kabelu žehličky
    • Stabilita žehlicího prkna
    • Váha žehlicího prkna
    • Držák vyžehleného prádla (na ramínkách)
    • Plastové části nejsou moc odolné
    • Odkládací plocha na žehličku je plastová

Skutečně mi prkno usnadňuje žehlení košil a jejich záhybů, je skladné, celkem lehké a snadně ovladatelné. Držák na kabel je možné vložit do připravených otvorů po obou stranách prkna.
    Bohužel nedorazila kapsička, která má být součástí prkna. V celku jsem spokojená s účelností prkna. Cena by mohla být nižší.

• Prkno je stabilní
    • vyšší cena

Produkt splnil moje očekávání
    Jsem spokojená

• , zakoupeno v Kamenný obchod

byl to dárek, nemohu hodnotit, ale vypadalo velmi kvalitně

• , zakoupeno v KASA.cz

• Prkno jako kráááva :)
    • Stabilní
    • Kvalitní konstrukce
    • Vyklápěcí uši mi nedávají moc smysl ... je to tak pro dětská trička, ale moje se tam na šířku celé stejně nevejde (a to mám Mko), takže stejně žehlím klasicky.

Obrovské prkno za trochu nadstandardní cenu ... ale počítám, že je to fošna na celý život, takže OK :)

• , zakoupeno v OKAY.cz

• velká plocha, paropropustná deska která neprotlačuje mřížky na oblečení, šikovné na žehlení košil díky přídavným křídlům
    • stabilita není nic moc
    • prkno je trochu prohnuté,

toto prkno jsem si vybrala protože máme malou firmu a prádla je opravdu hodně, i velké kusy jako ubrusy ....sázela jsem na kvalitní zančku philips ale zklamali mě.....na internetových stránkách mají prkno nafocené i s příslušnou kapsičkou, kterou už ale dlouho nevyrábí a návod je tak nejasný že vlastně člověk neví jestli tam kapsička je a nebo není součástí. Prkno je zvláštně prohnuté- možná jde o zvyk- nevím. Rozhodně jsem očekávala od tohoto prkna které není zrovna i levné daleko víc. ještě budu zkoušek a vydržím , yvažuji ale jeho výměnu nebo vrácení.

• , zakoupeno v KASA.cz

Prostě výborné

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• masivní pevná konstrukce zajišťuje stabilitu
    • nemá teflon povrch žehl plochy

odpovídá našim požadavkům, cena by měla být nižší