Philips GC220/05

S elektrickou zásuvkou

• , zakoupeno v EURONICS

• Stabilní a pohodlné žehlící prkno. Opravdu kvalitní. Nejlepší, co jsem kdy měla. Dokonale vymyšlený je i sklápěcí věšáček na ramínka.
    • Nic.

Hledala jsem dlouho to pravé žehlící prkno. Aby se nepřeklápělo, aby neobtiskávalo mřížku do prádla, aby bylo stabilní, aby se dala nastavovat výška, aby bylo jednoduché - bez držáku na šňůru a zásuvky, protože ani jedno z toho nepotřebuju.
    (Držák na šňůru se tam dá přidělat).
    Při hledání jsem se vyhýbala prknu XXL na parní stanice, protože ji nevlastním a říkala jsem si - to bude obrovský "krám". Když jsem si přečetla samé pozitivní recenze na toto prkno, tak jsem si řekla a proč vlastně ne? Tím, že je širší tak je taky stabilnější a je fakt perfektně propracované. Philips je záruka kvality. A je vhodné i pro normální žehličky. Žehlí se mi tak nádherně, jako ještě nikdy. Toto prkno doporučuji doplnit teflonovým potahem na žehlící prkna. Pak se s ním pracuje ještě lépe.

• velké, stabilní prkno

nelituji peněz
    parní stanice se tam pohodlně vejde, je skladovatelné

• , zakoupeno v KASA.cz

• Velmi stabilní, robustní, dostatečně široké, neklouže.

Žehlicí plocha je opravdu velká, prkno je na rozdíl od jiných velmi stabilní, odkládácí plocha pro žehličku či parní generátor je dostatečně velká a dobře ukotvená, nemám pocit že visí na vlásku, jako u ostatních žehlicích prken. Prkno vůbec působí velmi robustně a jeho konstrukce a provedení je velmi kvalitní. Ačkoliv mám doma dlažbu, prkno při žehlení neklouže. Tentokrát jsem absolutně spokojena.

S elektrickou zásuvkou

• Vhodné pro parní generátor: ANO
  • Paropropustný povrch: ANO
  • Maximální výška (cm): 91–100

6 skvělých řešení pro snadné žehlení

Žehlicí prkno je velice důležité pro žehlení. Žehlicí prkno Philips je navrženo tak, aby pomohlo urychlit a zjednodušit žehlení.

Rychlé žehlení

• Dokonale klouzání s vícevrstvým potahem na prkno
  • Více žehlení najednou: Žehlicí prkno XL

Pohodlné žehlení * Umožní po žehlení zavěšení oblečení: držák pro pohodlné zavěšení

Bezpečné žehlení

• Dokonalá kombinace s generátory páry: velký prostor pro odkládání žehličky
  • Navrženo pro bezpečnost: dětská a přepravní pojistka
  • Mimořádná stabilita: Konstrukce s dvojitou protiskluzovou nohou

FUNKCE

Dokonale klouzání s vícevrstvým potahem na prkno

Potah na prkno je vyroben ze 100% bavlny a jako podpora slouží vrstvy pěny a plsti. Tato kombinace zajišťuje pohodlný a hladký žehlicí povrch.

Více žehlení najednou: Žehlicí prkno XL

Tvar žehlicího prkna Philips XL je také ideální pro žehlení velkých kusů prádla, jako jsou prostěradla a ubrusy.

Umožní po žehlení zavěšení oblečení: držák pro pohodlné zavěšení

Není třeba se rozhlížet, kam zavěsit právě vyžehlené košile. Oděvy můžete ihned po vyžehlení zavěsit na držák pro pohodlné zavěšení.

Dokonalá kombinace s generátory páry: velký prostor pro odkládání žehličky

Stabilní a zvláště velký prostor pro odkládání žehličky je dokonale vhodný pro systémové žehličky. Je rovněž teplovzdorný a lze jej bezpečně použít s parními žehličkami.

Navrženo pro bezpečnost: dětská a přepravní pojistka

Dětská a přepravní pojistka zabraňuje náhodnému sklopení prkna během žehlení a také je zajišťuje v uzavřené poloze během skladování.

Mimořádná stabilita: Konstrukce s dvojitou protiskluzovou nohou

Žehlicí prkno má konstrukci s dvojitou protiskluzovou nohou, která zajišťuje zvýšenou stabilitu.

Je mimořádně stabilní s dvojitou protiskluzovou nohou. Navrženo pro velkou bezpečnost s dětskou a přepravní pojistkou.

Výhody:

• dokonalé klouzání s vícevrstvým potahem na prkno
  • více žehlení najednou: žehlící prkno XL
  • umožní po žehlení zavěšení oblečení: držák pro pohodlné zavěšení
  • dokonalá kombinace s generátory páry: velký prostor pro odkládání žehličky
  • navrženo pro bezpečnost: dětská a přepravní pojistka
  • mimořádná stabilita: konstrukce s dvojitou protiskluzovou nohou

Technické specifikace:

• Šířka (cm): 50.00
  • Hloubka (cm): 10.00
  • EAN: 8710103612810
  • Záruční doba: 24 měsíců

Žehlicí prkno pro snadné žehlení s rozměrem žehlicí plochy 136 x 43 cm a s velkým prostorem pro odkládání žehličky. Vhodné pro systémové a napařovací žehličky.

• Nic.

(Držák na šňůru se tam dá přidělat).

• velké, stabilní prkno

nelituji peněz
    parní stanice se tam pohodlně vejde, je skladovatelné

• , zakoupeno v KASA.cz

• Velmi stabilní, robustní, dostatečně široké, neklouže.

• , zakoupeno v EURONICS

• opravdu stabilní velké, přitom lehké, odkládací plocha přesně na parní stanici, nehrozí její spadnutí
    • -

úúúžasné, doporučuji zvláště pro parní stanice philips