MIELE B 2847 Fashion Master

34.3 kg

• , zakoupeno v ZEHLICKY.cz

rychlé a kvalitní žehlení

34.3 kg

Napařovací žehlící systém MIELE B 284. Pro množství rozmanitých textilií a prádla vám Miele nabízí to nejpříjemnější řešení jak je vyhladit rychle a bez námahy.

Napařovací žehlící systém MIELE B 284:

Design

• Barva přístroje: lotosově bílá
  • Barva žehličky: antracitová/lotosově bílá
  • Barva žehlicího stolu: antracitová

Perfektní výsledek žehlení

Tlak páry: 4,0 bar

Konstantní množství páry 100 g/min.

Vertikální napařování

Pára k dispozici od teplotního stupně 2

Steamer pro vyžehlení zavěšených textilií, jako jsou saka nebo šaty

Funkce nafouknutí - ventilátor vytvoří vzduchový polštář mezi žehlenou textilií a žehlicím stolem, takže můžete žehlit volánky, kašmírové svetry aj., které se zachovávají svůj tvar.

Funkce odsávání - zajišťuje optimální pronikání páry textilií a zamezuje vzniku kondenzátu. Současně textilie na žehlicím prkně automaticky fixuje a ty tak zůstávají během procesu žehlení na svém místě

Časově nenáročné žehlení

Velký zásobník na vodu o objemu 1,25 l - snadno se odjímá, takže jeho doplnění je velmi rychlé

Vícevrstvé a tlusté textilie, jako je např. ložní prádlo nebo džíny, stačí žehlit jen z jedné strany

Komfortní obsluha

All-in-one koncept - díky promyšlené konstrukci se veškeré příslušenství nachází uvnitř. Také žehlička je uskladněna bezpečně a je snadno dostupná. 1-2-Lift systém umožňuje celý přístroj, který se skládá z žehličky, vyvíječe páry a žehlicího stolu, snadno rozložit. Stačí ho rozevřít a potáhnout nahoru.

Plynulé nastavení výšky - plynové písty komfortně nastaví žehlící prkno podle vašich potřeb.

Velká pojezdová kolečka zajišťují snadnou manipulaci z místa na místo, přičemž okraje koberce, prahy nebo menší schodky nejsou překážkou.

Komfortní zóna v přední části stolu je ideální pro žehlení úzkých částí halenek a košil.

Prémiový potah žehlícího stolu - vyznačuje se obzvlášť vysokou tepelnou stabilitou a dlouhou životností.

Automatické odvápňování vyvíječe páry.

Automatické proplachování vyvíječe páry.

Prostor pro uložení žehličky.

Prostor pro uschování kabelu a příslušenství.

Inteligentní žehlení

Voštinová žehlicí plocha - pro rychlé a rovnoměrné rozdělení páry po celé žehlicí ploše. Parní film, který tak vzniká, zajistí jemné a přitom účinné žehlení.

Automatika provozu ventilátoru - zapne ventilátor v okamžiku, kdy se dotknete parního tlačítka na žehličce. Při přestávce v žehlení se ventilátor sám vypne.

Funkce Memory ukládá, zda jste naposledy pracovali s funkcí odsávání nebo nafouknutí vzduchu, a zapne tuto funkci při dalším použití páry.

Dva stupně výkonu ventilátoru

Bezpečnost

Funkce CoolDown - pohybové senzory a kontrola tlačítek se starají o to, že se žehlička po 3 minutách nečinnosti sama vypne. Při dalším pohybu se zase automaticky zapne.

Funkce AutoOff - pokud cca čtvrt hodiny nepoužijete žehličku ani Steamer, vypne se automaticky celý přístroj.

Technické údaje

• Rozměry rozloženého přístroje (Š x V x H): 1480 x 970 x 470 mm
  • Rozměry složeného přístroje (Š x V x H): 470 x 1280 x 370 mm
  • Žehlící plocha: 1200 x 400 mm
  • Přípojné hodnoty: 2,2 kW

Příslušenství

Žehlící násada s nepřilnavým efektem - chrání tmavé textilie před vznikem lesklých míst a umožňuje bezpečné žehlení potisků, aplikací, štrasu apod., aniž by se musely žehlit naruby.

Steamer pro žehlení zavěšených textilií, jako jsou saka a šaty.

Prémiový potah žehlicí plochy: 100% tepelně odolná bavlna

Držák na přívod páry

Držák na elektrický kabel

• , zakoupeno v ZEHLICKY.cz

rychlé a kvalitní žehlení

• -krásný komplet všeho v jednom a po ruce
    • -velmi jednoduchá obsluha a přitom velmi příjemná
    • -pára je dost silná a opravdu žehlí a rovná oděvy
    • -steamer bude zřejmě taky výborným pomocníkem,jen to chce zvyknout si na něj
    • -rychlé rozložení,snadné složení
    • -ihned jak jsem shlédla video,zamilovala jsem se a musela ho mít,přišlo mi to jako výborná věc a je to výborná věc
    • -žehlím s úsměvem
    • -když se mění žehlička za steamer dlouho trvá,než je připravena pára
    • -občas si pletu tlačítka s větřákem a nafukováním,ale to je moje chyba,protože prkno jsem zatím použila jen jednou,chce to cvik
    • -šíleně vysoká cena,ze které mě málem švihlo :)
    • -po hodině žehlení se cítím jako v sauně a je mi neskutečné horko,takže pára opravdu funguje

-vynikající a krásný komplet na žehlení,které jsem před vlastněním této šikulky nesnášela,a to upřímně!!
    -žehlení je hračka,žehlení mě baví,žehlení s tímto přístrojem Miele je zábava a dělám to ráda
    -cena a kvalita..myslím,že je přístroj dost drahý,ale pakliže bude fungovat jako doposud tak skvěle,doporučuji si tuto zaručenou kvalitu koupit pro usnadnění ne příliš oblíbené domácí práce
    -spokojenost,doporučuji,děkuji osobě,která ji na mé přání mně pořídila

• Všechno v jednom
    • Dokonalost
    • Efektivita
    • Kvalita
    • Vzhled
    • Praktičnost

Prostě dokonalost sama. Všechno co na žehlení kdy potřebujete. To jsou slova moji, ženy a jsem moc rád, že jsem jí tento dárek pořídil.